YAPTIĞIMIZ İŞLER DÜNÜ, BUGÜNÜ
VE GELECEĞİMİZİ BELİRLER

HAKKIMIZDA

1999 yılında kurulan firmamız 20 yıllık deneyimimizle hazır giyim üreticileri için etiket ve baskılı ürünler çözümleri sunmaktadır. Üretimimizdeki en başlıca düşüncemiz markanızı kısa ve anlaşılır yolla müşterinize sunmanın en uygun yolunu sağlamak ve sorunsuz olarak üretiminizi gerçekleştirmektir.

İşletmemiz İzmir’de üretim yapmaktadır. Hizmet ve ürün kalitesinin daima yüksek ve gelişim halinde olması, bizim de isteklerinizi daha ileriye taşıyarak örnek, gösterilecek bir hizmet sunmak başlıca görevimiz olmuş, bu gereklilik bize sizlerin memnuniyeti olarak geri dönüşünü sağlamıştır.

Hizmetlerimiz arasında yıkama talimatları, karton etiketler, serigraf etiketler, dokuma etiketler, baskılı kumaş etiketler, halı yıkama talimatları, barkod etiketleri, kendinden yapışmalı etiketler (sticker) ve matbaa ürünleri bulunmaktadır.

Geçmiş yılların bizlere verdiği tecrübe ile gelişen koşullarda oluşan yeni istekleri ve teknolojiyi de kesintisiz takip ederek, sahip olduğumuz avantajları tasarım ve üretim ekibimizin gücü ile birleştirerek sizlere kesintisiz, hatasız hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Elimizde var olan olanaklarla yetinmek yerine gelişen teknolojiyi takip ederek altyapımızı ve eleman yeterliliğimizi bu doğrultuda geliştirmek ve yenilemek başlıca görevimizdir. Tasarım ve Üretim konusunda her biri kendi alanında yüksek yeterliliğe sahip elemanlarımızla sizlere etiket ve baskılı işlerinizde çözüm sunmak her zaman bizi mutlu edecektir.

HİZMETLERİMİZ


Yıkama Talimatları
Karton Etiket
Dokuma Etiket
Sticker (Yapışkanlı) Etiket
Halı Yıkama Etiketleri
Karton Kutu, Çanta ve Matbaa İşleri

Sormak istedikleriniz için
bizi arayın yada yazın!

İhtiyaçlarınıza uygun ürünler hakkında sorularınız için hemen bizi arayın

0541 663 30 11